Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Praca - Kierowca autokaru

Firma Lubelskie Linie Autobusowe zatrudni kierowcę autobusu.
Kierowca autobusu na turystykę krajową do obsługi wyjazdów kolonijnych.
Opis stanowiska:
- prowadzenie autokaru turystycznego,
- dbanie o sprzęt pod względem estetycznym,
- codzienna obsługa autobusu,
- prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz dokumentacji autokarowej.
Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku: (kierowca autobusu),
- kurs na przewóz osób, ważne badania lekarskie i psychologiczne, znajomość mechaniki, karta kierowcy,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- dyspozycyjność,
- dbałość o powierzone narzędzia pracy,
- sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę.
Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowę o pracę na czas określony, nieokreślony (pełen etat),
- interesującą pracę w dynamicznej i rozwijającej się firmie,
- stabilne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie stałe i premia w zależności od osiągniętych wyników.

Poszukujemy osób odpowiedzialnych, o wysokiej kulturze osobistej i dobrych umiejętnościach jazdy autokarem turystycznym.

Osoby zainteresoweane prosimy o kontakt telefoniczny 513-845-764

Ikona do góry